Horoskop otevření salonu

ASTROLOGIE

Již několik let studuji tuto velmi zajímavou vědu zvanou astrologie. Prvním důvodem bylo to, že jsem nevěřila, že planety, které jsou tak daleko nás můžou nějak ovlivňovat. Nejdříve jsem zkoumala horoskop svůj, poté rodiny a přátel. A postupně jsem někdy doslova zírala, jak to funguje :-)

Nyní po několikaletém studiu si vám dovoluji nabídnout své služby v tomto neprávem zanevřelém oboru.

Horoskop

je postavení planet v určitém čase na určitém místě. Nepleťte si prosím horoskop od astrologa s horoskopem v novinách či časopise. Horoskop není jen vaše sluneční znamení, tzn. jestli jste se narodili, jako Beran, Býk,....atd. , ale je zde ještě dalších 9 planet, které mají vliv na povahu člověka. Velmi dobré je nechat si udělat horoskop pro dítě, tak se dozvíte spoustu věcí.

Sama jsem na synovi pozorovala oslabení, kdy by mohla nastat nemoc, úraz apod. Potom se těmto nepříjemnostem lze zcela vyhnout nebo alespoň zmírnit. Syn nebývá prakticky nemocný.

Proto pokud budete chtít mít vypracovaný váš osobní horoskop, neváhejte mě kontaktovat. Budu potřebovat váš datum, čas a místo narození. Nutná je osobní konzultace před napsáním horoskopu.

Děkuji za vaši důvěru
 • OSOBNÍ HOROSKOP VČETNĚ ZDRAVÍ A PROGNÓZY
  1.000,-
  rozsah 4-5 stránek A4
 • ÚSTNÍ KONZULTACE
  400,-
  /hod
 • PARTNERSKÝ HOROSKOP
  1.000,-
 • PODROBNÝ PROGNOSTICKÝ HOROSKOP
  1.000,-
  na 1 rok
 • VÝBĚR VHODNÉHO DNE
  500,-
  (svatba, začátek podnikání...atd.)
Ceny jsou v Kč od.
Změna cen vyhrazena.