ExquisiteOil

PŘEDSTAVTE SI ... dokonalou ochranu, výživu a lesk pro jakýkoliv typ vlasů! Luxusní řada Exquisite Oil je skutečným požitkem pro vaše smysly. Magické oleje ve své nejčistší podobě hloubkově vyživují všechny typy vlasů a dodávají jim překrásný lesk bez zatížení.

Unikátní složení produktů navrženo pro posílení jemných vlasů nebo ochranu a výživu suchých vlasů. Stačí jenom pár kapek pro totální proměnu.

Ochranná péče s olejem Moringa.

Posilující péče s olejem Tamanu.

 

oilšampon.jpgŠampon

Jemně čistí vlasy díky lehké mikroolejové směsi. Složení obsahující olej Moringa, makadamový, kokosový a mandlový olej vyživuje vlasy a zanechává je hedvábné a se zdravým vzhledem.

250 ml

 

 

 

 

 

 

list_img_eo_mask.jpgMaska

Obnovuje lesk, jemnost a poddajnost vlasů. Hloubkově pečuje o vlasy, zabraňuje jejich krepatění a dodává jim hedvábný lesk bez použití silikonů.

150 ml

 

 

 

 

 Moringa olej

Chrání, vyživuje a uhlazuje vlasy a dodává jim neuvěřitelný lesk. Pro středně suché až suché vlasy.

92 ml

 

 

 

tamanuoil.jpgTamanu olej

Snižuje lámavost vlasů, dodává jim výživu a neuvěřitelný lesk. Pro jemné vlasy.

92 ml

 

 

 

list_img_eo_deep_treatment.jpgIntenzivní kúra

Dokonalé řešení pro velmi suché, poškozené a porézní vlasy. Obsahuje směs luxusních olejů (Moringa, makadamový a arganový), která vlasům dodává hloubkovou výživu. Pro použití výhradně v kadeřnických salonech.

 

REZERVACE

TEL.: 775 044 233

EMAIL: mila@studiovika.cz

AKTUALITY

  • BIOLAGE R.A.W.   Biolage R.A.W. je definicí opravdovosti, autentičnosti a blahodárnosti (Real, Authentic, Wholesome). Jako taková představuje optimální rovnováhu mezi…
  • Brass off Pro všechny hnědovlásky, které se chtějí zbavit oranžových odlesků. Po použití těchto přípravků zůstane vaše barva krásně studená.…
  • Komplexní systém pro větší hustotu účesu BIOLAGE ADVANCED představuje komplexní systém péče FULLDENSITY,který působí proti všem příznakům řídnutí vlasů (ztráta…
Více aktualit...
Go to top