Péče pro vaše vlasy

Základní péče - základní potřeby vlasů

- viditelné potřeby vlasů mohou být snadno identifikovány a při okamžité reakci mohou být každodenní problémy odstraněny

- základní řady Hydrasource, Colorlast a Volumebloom pomáhají v boji se zplihlými vlasy, krepatěním, blednutím barvy a vysoušením.

 

Pokročilá péče - péče šitá na míru

- vlasy, jejichž struktura je opakovaně narušována mechanickými či chemickými úpravami nebo vlivem prostředí, potřebují speciální péči.

- řada Biolage Keratindose nabízí to nejlepší řešení pro tento typ vlasů díky pokročilé kombinaci přírodních látek a molekulární vědy

- řada Biolage fiberstrong je určena pro vlasy lámavé a křehké

 

Speciální péče - zážitek pro všechny smysly

- Biolage ExquisiteOil nabízí jedinečnou péči, která hýčká vaše vlasy. Jedná se o luxusní služby, která je zžitkem pro všechny smysly, díky nejexotičtějším ingrediencím v produktech ExquisiteOil

 

biolage-ampulka

Intenzivní kúra pro zdraví Vašich vlasů

stojan

 

Dodejte svým vlasům intenzivní péči s vysokou koncentrací ceramidů a aktivními přirodními výtažky. Za pouhých 5-10 minut pocítíte rozdíl a vaše vlasy budou plné síly a zdraví.

 

Relaxační masáž - unikněte každodenním starostem a ponořte se do světa relaxace a odpočinku. Služba Biolage nabízí jedinečné masáže, které vám dovolí zapomenout na okolní svět a vychutnat si vaši návštěvu v salonu.

Uvolňující masáž - nabízí poklidnou relaxaci

Povzbuzující masáž - dodává energii

Krása se projevuje různými způsoby. Biolage věří v krásu ochrany životního prostřední a biodiverzity - ve schopnost dodávat žádoucí a zároveň ekelogické produkty - v krásu a blaho kadeřníků a klientů.

 

 

REZERVACE

TEL.: 775 044 233

EMAIL: mila@studiovika.cz

Go to top