Scalpsync

pro problémy s pokožkou

Listy máty nikdy neuvadnou a ani vaše vlasy nemusí. Máta pomáhá udržovat pokožku v rovnováze a zanechává vlasy čisté a se zdravým vzhledem.

BIOMATCH: MÁTA

Inspirováno antibakteriálními a zklidňujícími vlastnostmi máty.

Inovace v profesionální péči o vlasovou pokožku. Vyvinuli jsme takové slžení, které odstraňuje přebytečné nečistoty z pokožky a zároveň ji spolu s vlasy jemně čistí. Máta čistí a zklidňuje podrážděnou pokožku. Díky tomu jsou pak vlasy lesklé a vypadají zdravě.

 

 

sampon-proti-lupum-biolage-scalptherapie-anti-dandruff-shampoo-250-ml_14114802.jpgšampon proti lupům

Pyrithion zinku efektivně, ale šetrně bojuje s lupy a zamezuje výskytu viditelných bílých částeček. Při častém použití ulevuje od podráždění pokožky.

Použití: Naneste na vlhké vlasy a jemnými nasážními pohyby napěňte.Nechte 3 minuty působit. Důkladně opláchněte. V případě potřeby aplikaci opakujte. Dermatologicky testováno. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte.
250 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

Cooling Mint šampon

Zbavuje vlasovou pokožku a vlasy nadměrného mazu. Zanechává svěží pocit ve vlasech.

Použití: Vmasírujte šampon do vlhkých vlasů a vlasové pokožky pro intenzivnější prokrvení vlasové pokožky. Důkladně opláchněte.

Vhodné i pro muže!

 

 

 

 

matrix-biolage-scalpsync-aminexil-hair-treatment.jpgSérum proti vypadávání vlasů - Aminexil

Dlouholetý výzkum prokázal, že hlavní příčinnou vypadávání vlasů je abnormální nahromadění a tuhnutí kolagenu ve vlasovém váčku, což způsobuje nedostatečné vyživení vlasového kořínku, jeho ztenčení a následné vypadnutí. Patentovaný aminexil ® prodlužuje životní cyklus vlasů. tato technologicky pokročilá formule působí proti hromadění a tuhnutí kolagenu ve vlasovém váčku, které zabraňuje „dušení" vlasů a následnému permanentnímu vypadávání vlasů. současně pomáhá udržovat hustotu vlasů a vede k posílení ztenčujícíh se vlasů. vlasy jsou jemné, hladké a plné objemu.

Použití: Aplikujte na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. nasaďte aplikátor a jemně vmasírujte objem jedné celé ampulky ke kořínkům. Pracujte po částech a postupně masírujte pokožku hlavy. Neoplachujte. Pokračujte ve finální úpravě jako obvykle. Pro maximální účinek používejte jednu ampulku každý den po dobu 6 - 8 týdnů nebo alespoň třikrát týdně. Pro dlouhodobý účinek kúru opakujte dvakrát ročně. Jedno balení intenzivní kúry aminexil obsahuje 10 ampulek.

 

 

by. www.matrixvlasy.cz

REZERVACE

TEL.: 775 044 233

EMAIL: mila@studiovika.cz

AKTUALITY

  • BIOLAGE R.A.W.   Biolage R.A.W. je definicí opravdovosti, autentičnosti a blahodárnosti (Real, Authentic, Wholesome). Jako taková představuje optimální rovnováhu mezi…
  • Brass off Pro všechny hnědovlásky, které se chtějí zbavit oranžových odlesků. Po použití těchto přípravků zůstane vaše barva krásně studená.…
  • Komplexní systém pro větší hustotu účesu BIOLAGE ADVANCED představuje komplexní systém péče FULLDENSITY,který působí proti všem příznakům řídnutí vlasů (ztráta…
Více aktualit...
Go to top