Sunsorials

OCHRANA PŘED SLUNCEM NAVRŽENÁ PŘÍRODOU

Dopřejte vlasům péči, která je ochrání před škodlivým slunečním UV zářením, větrem,solí a chlórem a vyživí každý pramen vlasů.

BIOMATCH: SLUNEČNICE

Řada inspirovaná slunečnicí a směsí unikátních olejů, které udrží vlasy hydratované a poskytnou slunci vystaveným vlasům i vlasové pokožce úlevu.Vhodné i pro barvené vlasy.

 

 

BI_SUN_250ml_sampoo.jpgšampon po opalování

Šetrně čistí vlasy od mořské a chlorované vody. Šampon obsahující výtažek ze slunečnicového semínka bohatý na antioxidanty a UV filtry pomáhá poskytovat vlasům ochranu před vlivy okolí. Hydratuje, usnadňuje úpravu vlasů a dodává jim zářivý lesk. Vhodné i pro barvené vlasy.

Použití: Naneste na mokré vlasy a jemným masírováním vytvořte pěnu. Opláchněte. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte vodou. 250 ml

 

 

 

 

BI_SUN_150ml_MASKA.jpgIntenzivní maska po opalování

Intenzivní maska pro regeneraci vlasů po působení slunce, soli a chloru. Rozjasňující složky a svěží vůně dotváří celkový sluneční zážitek pro vaše smysly. Šetrná i pro barvené vlasy.

Použití: Po použití šamponu Sunsorials naneste do vlhkých vlasů intenzivní masku pro regeneraci vlasů po slunění. Nechte působit 15 minut. Pečlivě opláchněte.
150 ml

 

 

BI_SUN_150ml_dryOil.jpgSuchý olej

Suchý olej, který vlasům dodává poddajnost, hebkosti a přitom je chrání před sluncem.

Použití: Zlehka nastříkejte na vlhké nebo suché vlasy před plaváním nebo sluněním. Aplikaci opakujte po plavání pro nepřetržitou ochranu.

 

 

 

 

BI_SUN_150ml_protective.jpgOchranný olej

Chrání vlasy před poškozením sluncem, mořskou a chlórovou vodou. Semínka slunečnice bohaté na antioxidanty a UV filtr vytvářejí na vlasech voděodolný závoj, který vlasy vyživuje, chrání a dodáva jim hebkost, lesk a poddajnost. Vhodný i pro barvené vlasy.

Použití: Zlehka nastříkejte na vlhké nebo suché vlasy před plávaním nebo opalováním. Aplikaci opakujte po plávaní pro nepřetržitou ochranu. Neoplachujte.

 

 

 

 

 

 

by www.matrixvlasy.cz

REZERVACE

TEL.: 775 044 233

EMAIL: mila@studiovika.cz

AKTUALITY

  • BIOLAGE R.A.W.   Biolage R.A.W. je definicí opravdovosti, autentičnosti a blahodárnosti (Real, Authentic, Wholesome). Jako taková představuje optimální rovnováhu mezi…
  • Brass off Pro všechny hnědovlásky, které se chtějí zbavit oranžových odlesků. Po použití těchto přípravků zůstane vaše barva krásně studená.…
  • Komplexní systém pro větší hustotu účesu BIOLAGE ADVANCED představuje komplexní systém péče FULLDENSITY,který působí proti všem příznakům řídnutí vlasů (ztráta…
Více aktualit...
Go to top