REVIZE ŠATNÍKU, ASISTENCE PŘI NÁKUPU

Inventura – k tomu, abyste si udělala přehled, co vlastně v šatníku máte, co z toho vám sluší a u čeho jste šlápla vedle, je nejlepší probrat své oblečení kus po kuse.

Nevíte, které oblečení si nechat? Je vám líto sama něco vyhodit? Přijdu k vám domů a společně probereme celý váš šatník. Domluva předem ve studiu. Objednejte se.

Při třídění šatníku nutně musíte dojít k poznání, že stylově a barevně nevhodné oblečení bude třeba nahradit novým, které vám bude slušet. Při jejich nákupu není nejdůležitější cena, ale to, jak často si je obléknete. Oblečení, které si na sebe vezmete jen jednou, bylo i při výhodné ceně příliš drahé. Naopak dražší kousek, který obléknete nastokrát, se vyplatí. Stálice vašeho šatníku se budou měnit v závislosti na změnách životního stylu a vaší osobnosti. V zásadě to však budou:
kabáty, saka, sukně/šaty a kalhoty.

Módní kousky si kupujete každý rok nové, abyste dala aktuální šmrnc stálicím svého šatníku. A také pro radost. Může to být tričko nebo šaty v módní barvě nebo stylu.

Potřebujete poradit s výběrem oblečení přímo v obchodě? K tomu je vám k dispozici služba asistence při nákupu. Domluva předem ve studiu. Objednejte se.

Pomůžu vám také vytvořit formální a neformální sestavu vašeho šatníku. Společně vytvoříme tabulku, podle které můžete jít nakupovat.

REZERVACE

TEL.: 775 044 233

EMAIL: mila@studiovika.cz

AKTUALITY

  • BIOLAGE R.A.W.   Biolage R.A.W. je definicí opravdovosti, autentičnosti a blahodárnosti (Real, Authentic, Wholesome). Jako taková představuje optimální rovnováhu mezi…
  • Brass off Pro všechny hnědovlásky, které se chtějí zbavit oranžových odlesků. Po použití těchto přípravků zůstane vaše barva krásně studená.…
  • Komplexní systém pro větší hustotu účesu BIOLAGE ADVANCED představuje komplexní systém péče FULLDENSITY,který působí proti všem příznakům řídnutí vlasů (ztráta…
Více aktualit...
Go to top