STYL

Na vašem vzhledu se velkou měrou podílejí barva a styl oblečení, to hlavní je však vaše osobnost. Ta působí jako katalyzátor, který vše spojí dohromady. Vaše osobnost určuje váš styl, vaši vlastní interpretaci módy a na ní závisí, co ráda nosíte.

Poznáte-li svou osobnost a styl, stane se správné kombinování oblečení vaší druhou přirozeností. Pokud budete ignorovat svou osobnost a styl a oblečení budete kupovat podle toho, co zrovna bylo v ženském časopise, nebo proto, že to moc sluší kamarádce, nebudete vypadat dobře a váš šatník bude zpatlaný z různých stylů. To vás pak bude omezovat při vytváření nových kombinací a dosažení perfektního vzhledu. V neposlední řadě to také znamená, že vaše investice do oblečení nepřinesou vždy kýžený výsledek.

Co nosíte a jak to nosíte, je výsledkem působení mnoha faktorů – věku, postavy, životního stylu, prostředí, rozpočtu, kultury a osobních preferencí. Způsob, jakým se při tom prosazuje vaše já, je ovlivněn výchovou, tím, jak chcete, aby vás viděli druzí, a také leckdy zavádějícím pohledem na sebe samu. Znalost vlastní osobnost a stylu dává základ pro to, abyste se mohla projevit poučenějším způsobem. Pak se ve svém oblečení budete cítit dobře při jakékoli příležitosti.

Styl slavných

Inspirací při vytváření osobního stylu vám může být způsob, jakým se oblékají slavné osobnosti.

Zástupkyní kreativního stylu je zpěvačka Gwen Stefani, ktrá od základu mění své oblečení pro každý nový klip, pro každé vystoupení. Miluje avantgardní módu a spíše vytváří trendy, než aby se jimi řídila.

Za dramatický je možno označit styl televizní celebrity Sharon Osbourn, oblékající se tak, aby přitáhla pozornost a šokovala. S oblivou vytváří nové trendy, spolupracuje s návrháři a snaží se vytvoři vždy něco zcela nového a jiného, než nosí ostatní.

Herečka Nicol Kidman se svými dlouhými, vlnitými vlasy přimo ztělesňuje romantický styl. Pokud zrovna nekráčí po červeném koberci, miluje půvabné ženské oblečení z luxusních látek.

Bývalá americká ministryně zahraničí Condoleezza Rice reprezentuje klasický styl – kdykoliv je na veřejnosti, vypadá její oděv stejně – jednoduše a upraveně. Vše je na svém místě,nic nešokuje, vše je dokonale uspořádané.

Jachtařka Ellen MacArthur je zosobněním přirozeného stylu. Nestará se o to, jstli ji svět uvidí neupravenou, rozcuchanou a bez make-upu.

Herečka Catherine Deneuve si naopak vyvinula vlastní eleganci nezávislou na trendech, a přesto módní. Oblečení má zdrženlivé, zato doplňky vždy podle poslední módy. Někdy je obtížné vybavit si, co vlastně měla na sobě, víte však, že vypadala skvěle. A právě o to jde ve stylu City Chic.

Chcete vědět, jaký styl je ten váš? Podle dotazníku – osobní styl ho spolu objevíme. Víte, jak se dát do gala dle vašeho osobního stylu? Víte, jak si správně zabalit na dovolenou nebo výlet do města? Objednejte se.

REZERVACE

TEL.: 775 044 233

EMAIL: mila@studiovika.cz

AKTUALITY

  • BIOLAGE R.A.W.   Biolage R.A.W. je definicí opravdovosti, autentičnosti a blahodárnosti (Real, Authentic, Wholesome). Jako taková představuje optimální rovnováhu mezi…
  • Brass off Pro všechny hnědovlásky, které se chtějí zbavit oranžových odlesků. Po použití těchto přípravků zůstane vaše barva krásně studená.…
  • Komplexní systém pro větší hustotu účesu BIOLAGE ADVANCED představuje komplexní systém péče FULLDENSITY,který působí proti všem příznakům řídnutí vlasů (ztráta…
Více aktualit...
Go to top